• 04-11-2021

Agnieszka Bloch

Agnieszka Bloch

Agnieszka Bloch 356 245 InRelatio
Psychoterapeuta

Agnieszka Bloch

O mnie:

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Gestalt w Warszawie. Program szkoły jest zgodny z wymaganiami EAGT (European Association for Gestalt Therapy) oraz EAP (European Association for Psychotherapy).

Jestem również coachem akredytowanym w International Coach Federation na poziomie ACC (Associated Certified Coach oraz autorką i adaptatorką metody pracy z symbolem i przestrzenią w piaskownicy do głębokiej pracy coachingowej ( Sandplay Coaching).

W ostatnim czasie pracuję dużo z klientami doświadczającymi wypalenia zawodowego, cierpiącymi z powodu stresu chronicznego lub próbującymi uporać się z traumami, których doświadczali podczas różnych okresów swego życia. Poprzez pracę psychoterapeutyczną możliwy jest rozwój i poprawa funkcjonowania w ważnych obszarach naszego życia.

Prowadzę terapię indywidualną oraz warsztaty rozwojowe.

Pracuję pod stałą superwizją terapeutyczną oraz coachingową. Jestem również od kilku lat w swojej własnej terapii indywidualnej.

Pracuję na żywo oraz online (Zoom, Skype).

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.