• 10-03-2022

Dorota Borowska

Dorota Borowska

Dorota Borowska 1024 1024 InRelatio
Psychoterapeutka

Dorota Borowska

O mnie

Jestem psychoterapeutką i artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale malarstwa, a później Instytut Gestalt w Krakowie podążając za moim pragnieniem poznania obszaru psychoterapii. Moje wykształcenie pozwala mi patrzeć na życie człowieka jak na proces twórczy, który nigdy się nie kończy ale czasem przerywa.

W podejściu Gestalt każdy człowiek ma wystarczające zasoby, by tworzyć swoje życie w sposób pełny i satysfakcjonujący. Terapia jest jedną z możliwych metod uświadomienia sobie swoich możliwości, czasem ukrytych lub zatrzymanych ze względu na nadmiar cierpienia.
Korzystając z fenomenu spotkania, dialogu i autentyzmu relacji, człowiek korzystający z terapii może odnaleźć nowe, bardziej adaptacyjne sposoby bycia w świecie, a jego krzywdy relacyjne mogą się zagoić.

Aktywność zawodowa

Od 4 lat pracuję terapeutycznie w prywatnym gabinecie, gdzie pracowałam głównie z młodymi dorosłymi i dorosłymi. Od niedawna rozpoczęłam współpracę z zespołem w InRelatio z pragnieniem współtworzenia tego miejsca. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności terapeuty i w równym stopniu staram się dbać o swój rozwój w obszarze sztuki. Integruje to moje zasoby w szczególny sposób i daje poczucie równowagi.

Zapraszam do kontaktu osoby doświadczające cierpienia w obszarach różnego rodzaju kryzysu, niepewności i lęku w relacjach ze światem lub sobą samym, a także dążących do głębszego zrozumienia i być może przełamania powtarzających się w życiu sytuacji.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.