Kontakt

Masz pytanie? Nie czekaj,
zadzwoń.

Adres

ul. Woziwody 15
Warszawa
Godziny pracy

poniedziałek: 8:30:00 – 19:00
wtorek: 8:30 – 19:00
środa: 9:00 – 19:00
czwartek: 9:00 – 19:00
piątek: 8:30 – 19:00
sobota: Indywidualny harmonogram – informacje telefonicznie

Dane rejestrowe

InRelatio sp. z o. o.
Numer KRS: 0000829831
NIP: 5213890894
ul. Woziwody 15,
02-908 Warszawa

Do pobrania

  Napisz do nas

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka InRelatio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Woziwody 15, 02-908 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących terapii i warsztatów prowadzonych w naszym ośrodku. Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz przyjazną atmosferę pełną zrozumienia.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź poprzez widoczny obok formularz. Wszystkie rodziny zachęcamy także do obserwowania profili społecznościowych naszego Ośrodka.

  Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

  Z nami lepiej
  zrozumiesz siebie
  i swoje dziecko
  Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.