Kręgi relacyjne

Grupa nie staje się silniejsza, gdy ludzie zatracają swoją indywidualność. Wzmacnia się, gdy realizują się w swojej społeczności. Każdy realizuje się w stosunku do innych i z oddaniem wykonywanemu zadaniu.
kregi relacyjne

Kręgi relacyjne Warszawa

Otwarte, cykliczne spotkania, których formuła przede wszystkim opiera się na wspólnym dialogu.

Kręgi relacyjne w InRelatio

Coraz więcej osób doświadcza poczucia osamotnienia oraz izolacji. Wynika to z bardzo różnych czynników. Jedno jest jednak dla nas jasne. Bezpieczny i bliski kontakt z ludźmi poprzez obecność i otwarty dialog jest ogromnym wsparciem w radzeniu sobie z emocjami, trudnymi sytuacjami oraz w obniżeniu napięcia. Dzięki takiej formie spotkań uczymy się od siebie nawzajem oraz mamy okazję przyjrzeć się temu, w jaki sposób wchodzimy w relacje.

Sama formuła tego typu otwartych wydarzeń znana jest od bardzo dawna. Już nasi dalecy przodkowie spotykali się w licznym gronie, by opowiadać sobie historie, dzielić się doświadczeniami, wiedzą i przekonaniami.

Również dzisiaj, tak samo jak nasi pradziadowie potrzebujemy takich spotkań. Potrzebujemy przestrzeni, w której towarzyszy nam mądry dialog, integracji z innymi, doświadczania współtworzenia, zaspokojenia potrzeby bliskości i zrozumienia.

Uczestnicy naszych spotkań doceniają ich praktyczny charakter, swobodną, partnerską atmosferę oraz możliwość poznawania nowych osób.

Czym są Kręgi Relacyjne?

To otwarte, cykliczne spotkania, których formuła przede wszystkim opiera się na wspólnym dialogu. Ich celem jest popularyzowanie wiedzy i rozwój umiejętności w zakresie:

 • emocji i ich znaczeniu w relacjach;
 • psychologii relacji i komunikacji;
 • obecności relacyjnej;
 • zwiększenie umiejętności komunikacyjnych,
 • i innych.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu uczestnicy mają szansę:

 • lepiej rozumieć rolę emocji w relacjach,
 • zapoznać się z ideą Obecności Relacyjnej,
 • nauczyć się nowych umiejętności relacyjnych,
 • zadać pytania odnośnie emocji i relacji, ale wcześniej nie było komu ich zadać,
 • poznać nowe osoby.

Kręgi Relacyjne to również propozycja dla wszystkich tych, którzy po prostu chcą poznać nowych ludzi i najzwyczajniej w świecie porozmawiać w przyjaznej atmosferze.

InRelatio

Na jakiej zasadzie działają kręgi relacyjne?

Spotkania w ramach Kręgów Relacyjnych organizujemy cyklicznie raz w miesiącu, a każde spotkanie może mieć inny motyw przewodni.

Spotkania mają podobną strukturę, natomiast tematy są zmienne:

 1. Część wykładowa: uczestnicy dostają praktyczną wiedzę z zakresu emocji i relacji;
 2. Część warsztatowa: uczestnicy mają okazję ćwiczyć praktyczne umiejętności z zakresu emocji i relacji;
 3. Część relacyjno – spotkaniowa: uczestnicy mogą w dowolny sposób wchodzić w interakcje między sobą, dzielić się swoim doświadczeniem i doświadczać empatycznej uważności innych.

Tutaj nie musisz czuć się do niczego zobowiązanym – przyjdź, poznaj nas i zdecyduj czy chcesz uczestniczyć w Kręgach Relacyjnych ponownie.

Kręgi relacyjne

Przyjdź na spotkanie

Prowadzący

psycholog, psychoterapeuta młodzieży, dorosłych, par oraz rodziców
Krzysztof Błażejewski
UMÓW WIZYTĘ
Krzysztof Błażejewski

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.