Kontakt
W InRelatio spotkasz specjalistów od zdrowia psychicznego i emocjonalnego. Zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy mają szeroką wiedzę i umiejętności i pomagają Pacjentom w każdym wieku. Nie jesteś sam, pomagamy wielu osobom przechodzić przez trudne wydarzenia w ich życiu. Nasze podejście jest oparte z jednej strony na empatii, zrozumieniu i profesjonalnym włączeniu odpowiednich terapii. Dążymy do stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której możesz swobodnie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i obawami. Wierzymy w to, że każdy człowiek zasługuje na wsparcie i możliwość rozwoju osobistego. Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Pomożemy Ci odnaleźć równowagę, zwiększyć samoświadomość i rozwijać swoje umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jesteś gotowy? Bo my tak. Skontaktuj się z nami już dziś i daj sobie szansę na zmianę.
Poniżej lista osób które warto poznać.

Grzegorz Wydrzyński

Pomaga osobom które odczuwają problemy w relacjach z bliskimi lub innymi ludźmi, mają problemy w związku lub w pracy, zmagają się z własnymi trudnymi emocjami. Psychoterapeuta Gestalt

Klaudia Kowalska

Zajmuje się planowaniem i koordynacją programu terapeutycznego dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Powadzi trening umiejętności wychowawczych dla rodziców. Pracuje psychoedukacyjnie i terapeutycznie z młodzieżą.

Monika Youssef-Khalil

Lekarka – obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Przeprowadza badania psychiatryczne także w języku angielskim, rosyjskim i arabskim.

Joanna Pstrągowska

Psycholożka i psychoterapeutka. Joanna Pstrągowska jest również coachem. Jej domeną są przez zabawę, nurty humanistyczne, Gestalt. Tworzy bezpieczną przestrzeń sprzyjającą rozwojowi.

Marta Tarasiuk

Marta Tarasiuk towarzyszy jako terapeutka osobom z zaburzeniami tożsamości płciowej, obniżeniem nastroju, lękami i fobiami, depresją. Pracuje głównie z dziećmi i młodzieżą.

Krzysztof Błażejewski

Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Integratywnej Psychoterapii Doświadczeniowej oraz certyfikat Psychoterapeuty Skoncentrowanego na Emocjach.

Julia Michalska

Jest psycholożka i psychoterapeutką psychoanalityczną po całościowym szkoleniu terapeutycznym. Pracuje z dorosłymi oraz młodzieżą od 14 roku życia.

Katarzyna Surowiec

Psycholożka i psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwa Psychologiczne i Psychiatryczne. Prowadzi psychoterapię par oraz rodzin

Tamara Pocent

Posiada bogate doświadczenie w pracy z rodzinami w sytuacjach konfliktowych i okołorozwodowych. Pedagog, mediatorka, trenerka i superwizorka mediacji, doradca rodzinny

Olga Szewczyk

Prowadzi konsultacje o charakterze terapeutycznym dla młodzieży od 13 roku życia. Podejmuje się pracy z zaburzeniami odżywiania, obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości, przewlekłym stresem oraz zaburzeniami lękowymi.

Małgorzata Drozd

Jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy wychowawczej z młodzieżą. Obecnie pracuje w poradni prowadząc mediacje, konsultacje dla nauczycieli, specjalistów i dyrektorów oraz warsztaty dla rodziców, młodzieży, specjalistów i nauczycieli, w tym superwizje i coaching.

Sandra Mlak

Posługuję się odpowiednimi technikami arteterapii, pozwalającymi na swobodne wyrażanie emocji.

Magdalena Wac

W mojej pracy dopasowuję tempo zmian do możliwości, etapu rozwoju i indywidualnych potrzeb osoby, którą wspieram. Ważne jest dla mnie podążanie za pacjentem/pacjentką poprzez uważne i empatyczne słuchanie.

Scroll to top