• 29-09-2022

Jadwiga Parzych

Jadwiga Parzych

Jadwiga Parzych 684 1024 InRelatio
Psychoterapeutka

Jadwiga Parzych

O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenie , w akredytowanej przez EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, a swoją pracę regularnie poddaję superwizji.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych.

Od kilkunastu lat jestem związana z różnymi fundacjami pomocowymi.

Obecnie pracuję w poradni psychoterapeutycznej, w której prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych oraz współpracuję z Fundacją im. Józefa Fettera „Pora na Seniora”, gdzie  prowadzę indywidualne wsparcie psychologiczne dla seniorów.

Dla mnie psychoterapia to ważne spotkanie, akceptacja, prawdziwa relacja, zaciekawienie i towarzyszenie w poszerzaniu świadomości człowieka.

Każdy człowiek jest wyjątkowy i wierzę, że ma w sobie zasoby aby osiągnąć dobrostan.  W procesie psychoterapii towarzyszę i daję wsparcie w odnalezieniu bardziej twórczego rozwiązania problemu klienta.

Prywatnie jestem żona, matką dwóch dorosłych synów i od niedawna teściową.

Aktywność zawodowa

Pracuję z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, doświadczającymi trudności w relacjach międzyludzkich, szukającymi  sposobu na lepsze radzenie sobie z emocjami, w różnych znaczących momentach i etapach swojego życia.

Towarzyszę i wspieram osoby które:

– przeżywają stratę , żałobę,

– cierpią z powodu samotności,

– potrzebują wsparcia w sytuacji kryzysowej,

– cierpią z powodu obniżonego nastroju i niepewności,

– doświadczają lęków i stanów depresyjnych,

– chcą się rozwijać ale utknęli.

Wspieram również, ze szczególną wrażliwością, osoby w wieku 60+ w przeżywaniu ich zmian  ról życiowych, zawodowych,  rodzinnych jak i  strat, które mogą przynieść zmiany biologiczne organizmu, pogorszenie sprawności czy zdrowia.

Kwalifikacje

– W trakcie 4-letniego, całościowego szkolenia w akredytowanej przez EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie,

– Podyplomowe Studium Pedagogiczne przy SGGW,- Szkolenie ” Strata , żałoba i nadzieja w kontekście w pracy z klientem terminalnie / przewlekle chorym i jego rodziną „

– Łódzkie Centrum Gestalt,- Warsztaty ” Praca z osobą w żałobie. Nowe perspektywy” Instytut Dobrej Śmierci. Sprawy Ostateczne,

– Szkolenie ” Strata i żałoba. Jak wspierać osoby po śmierci bliskich” Fundacja Nagle Sami,

– Szkolenie ” Praca z osobami, które doświadczyły poronienia lub okołoporodowej straty dziecka” – Fundacja Nagle Sami,

– Szkolenie ” Interwencja Kryzysowa- Jak pracować z osobą, którą dotknęła nagła tragedia?. Szkolenie dla Psychologów i Psychoterapeutów ” Centrum Terapii Dialog,

– Szkolenie „ Obok Ciebie na ostatnim etapie życia” – jak towarzyszyć bliskim w procesie umierania – Instytut Dobrej Śmierci,

– Inne szkolenia poszerzające wiedzę z zakresu psychoterapii Gestalt.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.