• 12-01-2021

Jagoda Kędzierska

Jagoda Kędzierska

Jagoda Kędzierska 768 1024 InRelatio
Pedagog, terapeutka

Jagoda Kędzierska

Prowadzi:

Psychoterapię dzieci i młodzieży i osób dorosłych. Zajmuje się także terapią rodzin – wsparciem w momencie pojawienia się dziecka, trudnościami rozwojowymi, także tymi, które występują w okresie dorastania dzieci.

Na rodzinę patrzę jak na jeden organizm, starając się zobaczyć to co każdy z jej członków do niej wnosi. Według mnie zadaniem terapeuty rodzinnego jest wsparcie i wydobycie niedocenianych zasobów, jakimi dysponuje każda rodzina. Maria Montessorii mówiła, że należy dziecku pomagać robić wszystko samemu. Swoją pracę widzę podobnie i wierzę, że każdy ma wystarczająco dużo zasobów, żeby radzić sobie z trudnościami, jakie w życiu go spotykają. Ta myśl Miltona Ericksona jest czymś, co towarzyszy mi w czasie każdej prowadzonej przeze mnie sesji terapeutycznej.
Pracuję z dziećmi towarzysząc im w mierzeniu się z trudnościami wykorzystując Play Therapy. Jej głównym założeniem jest wiara w możliwości rozwojowe każdego dziecka i rolę jaką ma swobodna zabawa.

Aktywność zawodowa

Psychoterapia dorosłych – wsparcie w mierzeniu się z lękiem, złością traumą i innymi trudnościami, które stają na drodze do swobodnego bycia sobą. Problemy w relacjach, z bliskością i rozumiem siebie i innych.
Terapia rodzin – wspólne odkrywanie jaki wpływ mamy na siebie, i jak jako można funkcjonować w sposób bardziej wspierający dla siebie.
Play terapia – dla dzieci, które przeżywają trudności związane ze zmianami w życiu rodzinnym (żałoba, rozstanie rodziców, zmiana szkoły/przedszkola), a także dla takich małych ludzi, którzy mają problem w regulacji emocji, są nieśmiali lub mają trudności adaptacyjne.

Kwalifikacje

  • Studium Socjoterapii przy Fundacji Etoh
  • Mgr Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalizacją Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja
  • Polski Instytut NLP – szkoła psychoterapeutyczna NLPt (ukończone 3 lata) prowadzony przez Benedykta Peczko
  • Play Therapy Poland – w trakcie szkolenia
  • w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii Ericksonowskiej w Polskim Instytucie Erikcsonowskim
  • Ukończyłam dwuletnie szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin metodą ustawień systemowych

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.