• 19-04-2022

Marta Choińska

Marta Choińska

Marta Choińska 770 1024 InRelatio
Marta Choińska
Psycholog, Trenerka TUS

Marta Choińska

Psycholożka i terapeutka

W InRelatio Przestrzeń Rodziny prowadzi terapię grupową dzieci i młodzieży w ramach Treningu Umiejętności Społecznych, a dodatkowo terapię zajęciową, indywidualną oraz terapię w diadach.

Kwalifikacje

Absolwentka psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych (MISH) oraz stosowanej psychologii zwierząt (specjalizacja: terapia z wykorzystaniem zwierząt) na tym samym Wydziale.

Trenerka TUS, wcześniej stażystka na zajęciach TUS w Przystani Psychologicznej z dziećmi w różnym wieku (od 4 do 15 roku życia). Uczestniczka rocznego szkolenia z zakresu arteterapii „Kultura przeciw Wykluczeniu”.

Aktywność zawodowa

Aktywnie pracuje w punkcie przedszkolno-terapeutycznym dla dzieci ze spektrum autyzmu, prowadzi terapię zajęciową, indywidualną oraz terapię w diadach.

W swojej pracy chętnie wykorzystuje terapię poprzez zabawę, a także techniki arteterapeutyczne ze szczególnym naciskiem na sztuki plastyczne oraz film, który prywatnie jest jednym z jej zainteresowań. W kontaktach z dziećmi i młodzieżą stawia na autentyczność, otwartość oraz empatyczność względem drugiej osoby.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.