Pomoc psychologiczna online

Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz przyjazną atmosferę pełną zrozumienia
Informacja dla rodziców

Wszystkie spotkania konsultacyjne dotyczące dzieci młodzieży poniżej 18 r.ż odbywają się z udziałem obojga rodziców. W sytuacji, gdy może być obecny tylko jeden rodzic, niezbędna jest pisemna zgoda drugiego.

Po zapisie na konsultację psychoterapeutyczną dzieci i młodzieży pamiętaj, by przed wizytą wydrukować i podpisać formularz świadomej zgody opiekuna prawnego/rodzica. Pobierz formularz tutaj.

Zapisz się na wizytę online

Cena wizyty online – 150zł

Zapisy poprzez kalendarz są tymczasowo niedostępne.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Psycholog dziecięcy online

Pomoc psychologiczna online to cykl spotkań z terapeutą w formie Videokonsultacji, których celem jest pozytywna zmiana  i wsparcie dzieci w ich naturalnym rozwoju. Videokonsultacje trwają 50 min, liczba spotkań zależna jest od przebiegu wspólnej pracy. Psycholog dziecięcy w zależności od wieku dziecka dobiera odpowiednie metody, by jak najskuteczniej poznać jego wewnętrzny świat.

Przy diagnozie psychologicznej dzieci i młodzieży zalecane jest minimum 3 spotkania online po 50 min, aby skutecznie zbadać obszar trudności, dokonać poprawnej analizy z użyciem wszelkich niezbędnych narzędzi. Pierwsze spotkanie z psycholog online to zazwyczaj wywiad na podstawie kwestionariuszy diagnostycznych, który odbywa się w oparciu o rozmowę z rodzicami. Na drugim spotkaniu odbywa się obserwacja dziecka i jego zachowań- stosuje się tutaj luźną formę pracy poprzez zabawę. Testy psychologiczne wykonywane są na trzeciej videokonsultacji online, w zależności od przypadku, ponieważ nie zawsze jest to koniecznością. Cykl  takich sesji pozwala określić pełen obraz sytuacji dziecka, poznać go bliżej, tak aby móc pokierować, dać wskazówki rodzicom/ opiekunom  do dalszego utrzymania jego prawidłowego rozwoju.

Psycholog rodzinny online

Psycholog rodzinny online zajmuje się wszelkimi zaburzeniami występującymi w rodzinie, jak i również problemami jej członków w środowisku poza domem ( miejsce pracy, szkoła, relacje rówieśnicze dziecka itp.). Wszystko bowiem ma znaczenie i przenosi się na system funkcjonowania całej rodziny.

Po pomoc psychologiczną online może zgłosić się każda rodzina, w której jakiś obszar nie funkcjonuje prawidłowo. Jeśli wewnątrz systemu rodzinnego relacje nie są satysfakcjonujące, panuje niemiła atmosfera w domu, członkowie nie rozumieją własnych potrzeb, występują zachowania agresywne lub komunikacja w ogóle nie funkcjonuje są to symptomy, które jak najbardziej wymagają poprawy i przyjrzenia się im. Często również problemy ojca, matki w pracy przenoszą się na relacje małżeńską, relacje z dzieckiem i jego kłopoty z koncentracją, nauką, porozumieniem z rówieśnikami.

Videokonsultacja rodzinna trwa 50 min. Podczas pracy ze specjalistą ustalane są dalsze kroki terapeutyczne, zalecenia oraz jeśli występuje potrzeba kolejne wspólne spotkania.

W InRelatio służymy kompleksową, profesjonalną pomocą, empatycznym podejściem do każdej sytuacji i osoby, uwzględniając wszelkie potrzeby danej rodziny.

Psycholog przez internet

Konsultacje online nie różnią się w zasadzie niczym od spotkań na żywo, jeśli chodzi o jakość pracy i jej skuteczność.

Wcześniej umówiona wizyta – pomoc psychologiczna online odbywa się w ustalonym, dogodnym dla obu stron terminie w formie Videokonsultacji. Na sesje mogą zgłaszać osoby dorosłe, dzieci i młodzież z rodzicami, małżeństwa oraz całe rodziny, które odczuwają potrzebę poprawy jakości życia, relacji, własnego poczucia wartości, wewnętrznej harmonii. Spotkanie z psycholog przez internet trwa 50 min i są na nim poruszane krok po kroku symptomy, z którymi zgłasza się osoba. Zazwyczaj zalecane jest kilka spotkań, w określonych odstępach czasu, aż do momentu rozwiązania danej trudności. Każdy przypadek jest jednak indywidualny i pod niego ustala się przebieg, metody oraz ilość spotkań zaplanowanej pomocy psychologicznej online.

Psycholog przez telefon

Zapewnia wsparcie, zrozumienie, pomoc przy napotkanych trudnościach życiowych.

Psycholog przez telefon  to pomoc terapeutyczna w formie spotkań telefonicznych. Sesje takim kanałem nie będą różniły się od videokonferencji czy spotkań na żywo. Skuteczność pracy pozostaje na wysokim poziomie. Do psychologa przez telefon można zgłosić się z każdym trapiącym problemem. Terapeuta zgodnie z potrzebami wyznaczy dalszy plan wspólnej pracy. Rozmowa telefoniczna trwa ok 50 min. Poruszane są na niej najważniejsze obszary, z którymi zgłasza się dana osoba. Proces terapeutyczny trwa do momentu zakończenia /rozwiązania problemu.  Ilość sesji przez telefon będzie ustalana indywidualnie.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.