Praca w InRelatio

Praca dla psychiatry kobiet w ciąży i połogu

InRelatio

Zapraszamy do współpracy

InRelatio – Przestrzeń Rodziny zaprosi  do współpracy PSYCHIATRĘ DLA KOBIET W CIĄŻY I POŁOGU.

W naszej Przestrzeni, jako zespół terapeutyczny, zajmujemy się wspieraniem całej rodziny na każdym etapie jej życia od ciąży, oczekiwania przyjęcia dziecka na świat po rodziny z niemowlętami, dziećmi i młodzieżą, pomagamy w budowaniu dobrych więzi i satysfakcjonujących relacji rodzinnych

Nasz ośrodek mieści się w pięknym segmencie (7 gabinetów, recepcja, kuchnia i oddzielna poczekalnia) niedaleko Sadyba Best Mall (ul. Woziwody 15) . Przestrzeń dostępna jest od poniedziałku do niedzieli, co pozwala na  elastyczne ułożenie grafiku.

Do współpracy zapraszamy osoby posiadające praktykę w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Kogo szukamy?
 • Psychiatry
 • w trakcie specjalizacji z doświadczeniem w ww. obszarze
 • Osoby prowadzącej indywidualną praktykę lekarską
 • Osoby posiadającej działalność gospodarczą (umowa na zasadzie współpracy firma-firma – nie etat)
Co oferujemy?
 • Elastyczne godziny pracy
 • Gwarancję wypełnionego grafiku
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Możliwość uczestniczenia w superwizjach zespołu
 • Obsługę recepcyjną
 • Urządzony gabinet znajdujący się w pobliżu Sadyba Best Mall (ul. Woziwody 15)
 • Współpracę w oparciu o umowę współpracy lub zlecenia.
Czego oczekujemy?

W zamian oczekujemy:

 • Otwartości na konsultowanie się z innymi członkami zespołu
 • Etosu (współ)pracy.

Będzie nam miło spotkać się i porozmawiać o wzajemnej współpracy!

Wypełnij formularz

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres: kb@inrelatio.pl lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

  Załączniki:


  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka InRelatio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Woziwody 15, 02-908 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez InRelatio  z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InRelatio.

  Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

  Z nami lepiej
  zrozumiesz siebie
  i swoje dziecko
  Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.