Psycholog dla rodziców

Gdy nie poznajesz swojego,
nastoletniego dziecka, lub martwią
Cię jego zachowania i emocje

Psycholog dla rodziców Warszawa

Każdy rodzic wkłada wiele wysiłku i serca w wychowanie swojego dziecka. Zdarza się jednak, że odczuwa niepokój i lęk, nie radzi sobie z własnymi emocjami i reakcjami, szczególnie gdy pojawiają się trudności. Doświadczenia z przeszłości często negatywnie odbijają się na życiu rodzinnym, relacjach z dzieckiem, a nawet z partnerem.

Gdy potrzebujesz ukojenia emocji, chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje dziecko – zapraszamy do skorzystania z konsultacji z psychoterapeutą. Kilka spotkań (każde po 50 minut) pozwoli rozpoznać i zidentyfikować źródło problemu. Terapeuta zaproponuje także dalsze postępowania, które pomogą w pracy nad Twoim wewnętrznym światem – światem rodzica.

Psycholog dla dorosłych Warszawa

Twój krok do podjęcia współpracy z terapeutą jest bardzo istotnym czynnikiem, który będzie mieć odbicie na całkowitą relację rodzinną. Warto inwestować w swój samorozwój, warto eliminować odczuwane dysfunkcje, przełamywać niesłużące już schematy i wzorce. Tym samym właśnie dbamy o przestrzeń rodzinną i relacje z najbliższymi, dbamy o siebie. To właśnie dzięki zmianom w sobie możemy je widzieć na zewnątrz, w każdej kwestii życia, jak i również w kontakcie ze swoim dzieckiem. Psycholog dla dorosłych pomoże Ci w procesie zmian, doświadczanych teraz trudnościach rodzicielskich. Każdy problem może być tylko cyklem przejściowym, który wiele uczy, pogłębia samoświadomość oraz wnosi nowe wzorce wychowawcze. Bycie rodzicem to nieustanne poddawanie się zmianom, podążanie za potrzebami dziecka, zdrowa obserwacja i jego zrozumienie. Rodzicielstwo może stać się naprawdę satysfakcjonującą sferą życia, gdy zrzucimy z siebie niepotrzebny ciężar, zrozumiemy źródło częstych własnych konfliktów wewnętrznych. W InRelatio właśnie dlatego jesteśmy dla Ciebie, by ułatwić tę drogę, by wysłuchać i odpowiednio pokierować.

Zalecenia

W zależności od potrzeb po konsultacjach
możemy zalecić:

  • psychoterapię rodzinną,
  • psychoterapię dla pary,
  • psychoterapię matka – niemowlę,
  • psychoedukację dla rodziców,
  • warsztaty dla rodziców.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.