Psycholog online

W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich
Psycholog online

InRelatio

Psycholog online

Psycholog online służy pomocą wszystkim, którzy znajdują się aktualnie w trudnej sytuacji życiowej, nie potrafią odnaleźć na swej drodze skutecznego rozwiązania gnębiącego problemu, odczuwają stany depresyjne lub dyskomfort w bliskich relacjach rodzinnych, partnerskich czy wychowawczych. Pomoc skierowana jest również do dzieci, młodzieży – rodzin. Każda sytuacja jest godna uwagi, każda sytuacja ma drogę wyjścia, mimo, że czasami człowiek nie jest w stanie samodzielnie jej zobaczyć. Dlatego też jesteśmy dla Ciebie w InRelatio. Psycholog online po pierwszej konsultacji ustali indywidualny plan działania, częstotliwość spotkań oraz ich rodzaj. Czasami, gdy zajdzie potrzeba odbywają się sesje rodzinne (rodzice + dzieci), sesje dla par/ małżeństw. Jesteśmy również dla Ciebie w sytuacji, gdy zauważysz, że Twoje dorastające dziecko zaczyna zachowywać się „inaczej”, masz wątpliwości co do jego rozwoju, widzisz, że nastolatek nie kieruje się na dobrą drogę. W okresie dorastania często pojawia się nietypowe sytuacje, wtedy dobrze jest zareagować jak najszybciej oraz zapewnić specjalistyczną pomoc młodemu człowiekowi. Zazwyczaj im szybsza nasza reakcja, tym łatwiejszy powrót do równowagi. Psycholog online zaradzi również w innych kryzysach życiowych  tj. zawodowych, przy utracie pracy, gwałtownych zmianach, załamaniach nerwowych, problemach emocjonalnych wszelkiej natury, konfliktom wewnętrznych jak i relacyjnym, gdy przeżywasz zdradę, rozstanie, w przypadku nieumiejętnej komunikacji ze środowiskiem, braku akceptacji siebie, odchudzaniu, natręctwach, problemach ze snem itp. Jeśli więc Twoja kondycja psychiczna nie jest w najlepszej formie to czas to zmienić. Zgłaszając się na sesje z psycholog w łatwy sposób możesz to zrobić. Zadbanie o siebie jest jednym z bardzo istotnych elementów własnej wartości, miłości i akceptacji siebie.

W InRelatio psycholodzy cieszą się bardzo dobrą opinią, którą zdobyli latami doświadczeń zawodowych, obdarzeni są zaufaniem za reprezentowaną podczas swojej pracy postawę. To także ludzie wysoce empatyczni, wyrozumiali, z pasją i profesjonalnym podejściem do każdego.

Psycholog online

Skuteczna alternatywa pomocy przez Internet

Brak czasu na dojazdy, duża odległość, wzmożone warunki  poczucia bezpieczeństwa – rozumiemy to wszystko, stąd właśnie w InRelatio możesz skorzystać z pomocy psycholog online. Tą drogą masz możliwość z własnego domu – spokojnego, własnego miejsca rozpocząć proces terapeutyczny, by polepszyć jakość swojego życia, znaleźć nowe rozwiązanie dla tego obszaru życia, który już nie działa. W wielu przypadkach jest to bardzo wygodne rozwiązanie oraz cieszące się licznym zainteresowaniem niż tradycyjna wizyta w gabinecie.

Psycholog online staje się tak samo skuteczną i równie często wybieraną opcją pomocy w dobie dzisiejszych czasów, jak sesja z gabinecie. Forma ta na stałe już wpisuje się w naturalną formę pomocy medycznej/psychologicznej w naszym kraju i na świecie.

Psycholog online prowadzi sesje w taki sam sposób, jakby to miało odbyć się w gabinecie. Nie musisz się więc martwić, poczujesz się tak samo zaopiekowany. W atmosferze zaufania i zrozumienia spokojnie będziesz mieć przestrzeń na otworzenie się, przedstawienie problemu z jakim zgłaszasz się po pomoc, na wysłuchanie. W każdym przypadku spotkanie online trwa 50 min. Jakość oraz skuteczność sesji pozostaje niezmienna przy tego typu pomocy – w InRelatio zapewniamy profesjonalną opiekę psychologiczną i terapeutyczną.

Nie oceniaj siebie, swojej sytuacji, jeśli problem trwa już dość długo, spędza Ci sen z powiek, jeśli odczuwasz dyskomfort a żadne samodzielne działania nie przynoszą ulgi – nie zastanawiaj się – skorzystaj z pomocy psycholog online. Najważniejsze jest zrobić ten pierwszy krok – umówić się na wizytę online – skierować się do nas w  każdym przypadku, gdy tego potrzebujesz. Prostą metodą bez wychodzenia z domu możesz zmienić swoje życie, sytuacje w jakiej się znajdujesz. Każde działanie kieruje ku lepszemu. Najgorzej jest trwać nie zmieniając nic. Gdy problem narasta, tym bardziej człowiekiem targają czarne myśli a rozwiązań nie widać. Warto zgłosić się na wizytę u specjalisty – warto zrobić to dla siebie, dla swoich bliskich. Współpraca z psychologiem trwa do momentu znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania, poczucia owocnego rezultatu. Czasami jest to kilka spotkań, innym razem terapia może trwać do kilku miesięcy.

Wizyty online to wygodna forma terapii, oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy na dojazdy, prostsza organizacja, 100% bezpieczeństwo. Dodatkowo wiele osób czuje się bardziej komfortowo w swoim miejscu zamieszkania, w swojej własnej przestrzeni, wtedy otworzenie się przed drugą osobą przychodzi im łatwiej.  Jeśli należysz do takich osób to ta możliwość jest jak najbardziej w zasięgu Twojej ręki. Jest to również bardzo dobra możliwość dla osób odwlekających od dłuższego czasu wizytę u psycholog, dla tych nieśmiałych czy mających naszą poradnię daleko od swego miejsca zamieszkania. Teraz przeszkody i dystans znikają – zostaje jedynie chęć zmiany na lepsze.

Prowadzący

Psychoterapeuta Warszawa
Krzysztof Błażejewski
UMÓW WIZYTĘ
Krzysztof Błażejewski
Psycholog diagnosta, psychoterapeutka Warszawa
Aleksandra Dmoch-Kupczyk
UMÓW WIZYTĘ
Aleksandra Dmoch-Kupczyk

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.