Psychoterapia dla dorosłych

Zidentyfikowanie problematycznych reakcji i doświadczeń

Psychoterapia dla dorosłych

Psychoterapia indywidualna Warszawa

Każdy z nas jest inny, każdy jest wyjątkowy, posiada własną wrażliwość, przeżyte doświadczenia jak i również wypracowane przez lata nawyki, wzorce zachowań. Jedne pozytywnie wpływają na nasze życie, drugie natomiast są szkodliwe. Kiedy zostaje zaburzona jakakolwiek przestrzeń w  naszym życiu osobistym, często pojawiają się trudności, emocje, z którymi sobie nie radzimy.

Jeśli czujesz, że przeżywasz właśnie taki moment w Twoim życiu, coś Cię przerasta, nie rozumiesz siebie, budujesz kiepskie relacje z innymi ludźmi lub w ogóle masz w tym trudności, odczuwasz stany depresyjne, brak chęci do życia – zapraszamy Cię na cykl sesji terapeutycznych w InRelatio.

Tak naprawdę możesz zgłosić się do nas z każdym problemem, w każdej życiowej sytuacji, z całym swoim bagażem doświadczeń.

Psychoterapia dla dorosłych służy zmianie jakości życia na satysfakcjonujące, lepszemu poznaniu siebie, zmierzeniu się  np. z dręczącą ciągle przeszłością, nieprzeżytymi  emocjami, poprawie relacji przede wszystkim z samym sobą – bo to najważniejsza relacja, od której wszystko inne dopiero się zaczyna.

Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz w jaki sposób, jeśli chcesz skończyć powielanie starych scenariuszy życia, które wcale nie sprawiają, że jesteś szczęśliwy to psychoterapia indywidualna będzie bardzo trafnym rozwiązaniem.

InRelatio

Psychoterapeuta dla
dorosłych

W InRelatio wesprzemy Cię na drodze procesu „odnowy” Twojego życia, od samych podstaw po satysfakcjonujące rozwiązanie trudności. Cechujemy się tym, że tkwi w nas dużo empatii, ludzkiego zrozumienia, w połączeniu z profesjonalizmem i wiedzą.

Psychoterapia indywidualna to cykl spotkań odpowiadających na Twoje potrzeby.

Czas trwania sesji to 50 minut. Terapia może być krótko lub długoterminowa, w zależności od indywidualnych potrzeb.

PSYCHOLOG DLA DOROSŁYCH

Psycholog dla dorosłych Warszawa

Psycholog dla dorosłych Warszawa naprowadzi Cię na dobry kierunek w Twoim życiu.

Często na różnych etapach drogi życiowej pojawiają się problemy. Jedne przechodzi się z łatwością, inne wymagają głębszego zrozumienia, poukładania, jasności emocji  czy reakcji. Są sytuacje, gdy po prostu potrzebne jest wsparcie, pomoc kogoś, kto popatrzy na nas z perspektywy, ze świeżością, zrozumieniem, tak abyśmy i my nabrali go do siebie. Psycholog dla dorosłych Warszawa jest do dyspozycji każdego, kto boryka się z trudnościami, kto potrzebuje zmiany, wysłuchania  – dobrego kierunku. Gdy coś leży na sercu, gdy w głowie kotłuje się mętlik, chaos przejmuje kontrolę nad życiem to dobry moment, by wejść na tory równowagi, rozwiązać przeszłość i żyć z lekkością bieżącą chwilą. W InRelatio wykwalifikowani psycholodzy służą swoją wiedzą, kompetencjami, a także ogromem ludzkiego zrozumienia. W każdej sytuacji jest rozwiązanie, nie musisz go widzieć  – wystarczy, że zrobisz ten pierwszy, ważny krok i oddasz się w ręce naszych specjalistów, by razem do niego dotrzeć. Pomoc psychologiczna  szeroko obejmuje różne obszary m.in.:  relacje rodzinne, małżeńskie,  relacje z dziećmi, stany depresyjne, wszelkie konflikty wewnętrzne, nierównowagę emocjonalną itp.

PSYCHOLOG DLA PAR

Terapia dla par Warszawa – początek do nowej jakości relacji.

Terapia dla par Warszawa to coś w rodzaju startu do nowej jakości w relacji. Podejmując terapię osoby muszą liczyć się ze zmianami, jakie zajdą w nich samych, ponieważ jest to gwarancja podjęcia takiej współpracy z terapeutą. Jeśli dwoje ludzi jest na etapie jakiegoś konfliktu, kryzysu, który zaczyna wpływać na jakość ich wzajemnej komunikacji i relacji – warto zrobić krok w stronę pomocy specjalistów.  Trzeba pamiętać, że wartością jest łączące uczucie, ważna relacja, która zawsze może zostać odświeżona i zbudowana na nowo. Terapia dla par ma na celu rozjaśnić konflikt, dojść do wzajemnego porozumienia w relacji, lepszej jakości życia. Często towarzyszy temu odświeżenie uczuć, bliskości, zobaczenie na nowo swojego partnera/partnerki. Jesteśmy w stanie pomóc na każdym etapie życiowym pary.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.