Psychoterapia dla dzieci Warszawa

Wejście na drogę pozytywnych zmian i wsparcia dzieci w ich naturalnym rozwoju

InRelatio

Psychoterapia
indywidualna
dzieci

Psychoterapia indywidualna dla dzieci to cykl spotkań z terapeutą, których celem jest wejście na drogę pozytywnych zmian i wsparcia dzieci w ich naturalnym rozwoju.

W przypadku małych dzieci sesje psychoterapii indywidualnej mają najczęściej formę swobodnej zabawy, rozmowy i obserwacji. Zależy nam na tym, by dziecko czuło się u nas komfortowo, bezpiecznie i mogło zachowywać się w pełni naturalnie. Dzięki temu uzyskujemy najlepszy obraz sytuacji. Stopniowo poznajemy jego „wewnętrzny świat”. Terapeuta podąża za potrzebami dziecka, wspiera jego rozwój i nie narzuca zmian odgórnie.
Czas i częstotliwość spotkań ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb. Zwykle spotkania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają po 50 minut.

Psychoterapeuta dla dzieci Warszawa

W czasie psychoterapii indywidualnej dzieci bardzo ważne jest także zaangażowanie rodziców, których zapraszamy co jakiś czas na sesje. Niezależnie jednak od tego czy obecność rodziców jest wymagana na spotkaniach – ważne jest, aby rodzice mieli świadomość i wiedzę, w jaki sposób odpowiednio wspierać swoje dziecko. Dodatkowo, by rozumieli w tym wszystkim również swoje własne emocje i zachowania. Dzięki takiej kompleksowej współpracy dziecko uzyskuje najlepszą pomoc a przede wszystkim czuje się pewniej w procesie zmian.

Prowadzący:

psycholog, psychoterapeuta młodzieży, dorosłych, par oraz rodziców
Krzysztof Błażejewski
UMÓW WIZYTĘ
Krzysztof Błażejewski
Psycholożka, psychoterapeutka
Katarzyna Surowiec
UMÓW WIZYTĘ
Katarzyna Surowiec
Psychoterapeutka
Katarzyna Bojarun
UMÓW WIZYTĘ
Katarzyna Bojarun
Psycholożka, Psychoterapeutka
Olga Szewczyk
UMÓW WIZYTĘ
Olga Szewczyk
Psycholożka, Psychoterapeutka
Jolanta Jastrzębska
UMÓW WIZYTĘ
Jolanta Jastrzębska

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.