Psychoterapia dla dzieci Warszawa

Wejście na drogę pozytywnych zmian i wsparcia dzieci w ich naturalnym rozwoju

InRelatio

Psychoterapia
indywidualna
dzieci

Psychoterapia indywidualna dla dzieci to cykl spotkań z terapeutą, których celem jest wejście na drogę pozytywnych zmian i wsparcia dzieci w ich naturalnym rozwoju.

W przypadku małych dzieci sesje psychoterapii indywidualnej mają najczęściej formę swobodnej zabawy, rozmowy i obserwacji. Zależy nam na tym, by dziecko czuło się u nas komfortowo, bezpiecznie i mogło zachowywać się w pełni naturalnie. Dzięki temu uzyskujemy najlepszy obraz sytuacji. Stopniowo poznajemy jego „wewnętrzny świat”. Terapeuta podąża za potrzebami dziecka, wspiera jego rozwój i nie narzuca zmian odgórnie.
Czas i częstotliwość spotkań ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb. Zwykle spotkania odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają po 50 minut.

Psychoterapeuta dla dzieci Warszawa

W czasie psychoterapii indywidualnej dzieci bardzo ważne jest także zaangażowanie rodziców, których zapraszamy co jakiś czas na sesje. Niezależnie jednak od tego czy obecność rodziców jest wymagana na spotkaniach – ważne jest, aby rodzice mieli świadomość i wiedzę, w jaki sposób odpowiednio wspierać swoje dziecko. Dodatkowo, by rozumieli w tym wszystkim również swoje własne emocje i zachowania. Dzięki takiej kompleksowej współpracy dziecko uzyskuje najlepszą pomoc a przede wszystkim czuje się pewniej w procesie zmian.

Prowadzący:

Psychoterapeutka Warszawa
Ewa Jaguszewska
zobacz
Ewa Jaguszewska
Psychoterapeuta Warszawa
Krzysztof Błażejewski
zobacz
Krzysztof Błażejewski
Psychoterapeutka Warszawa
Katarzyna Ostrowska
zobacz
Katarzyna Ostrowska
Psychoterapeutka indywidualna, par, rodzin i rodziców Warszawa
Marta Drzewiecka
zobacz
Marta Drzewiecka
Psycholog, psychoterapeutka Warszawa
Anna Marczyńska
zobacz
Anna Marczyńska
Psycholog, pedagog, psychoterapeutka Warszawa
Katarzyna Jamrozik
zobacz
Katarzyna Jamrozik
Psychoterapeutka Warszawa
Magdalena Gołuchowska
zobacz
Magdalena Gołuchowska

Psychoterapia dziecięca Warszawa

Psycholog dziecięcy Warszawa

Psychoterapia dziecięca Warszawa

jest kierowana w szczególności do rodziców, którzy zauważają  u swojego dziecka niepokojące symptomy jego rozwoju czy zachowania. W takim przypadku terapia to bardzo ważny element  na drodze wychowania. Opiera się ona na pomocy dziecku w trudnościach, z jakimi na dany moment się zmaga, wspieraniu go w dążeniu do równowagi, by mógł szczęśliwie przechodzić kolejne etapy swojego dojrzewania.

Psycholog dziecięcy Warszawa

w swojej pracy dociera do źródła problemu u dziecka oraz stosuje odpowiednie formy terapii  – dostosowane do wieku, osobowości, stopnia jego rozwoju.

Gwarancją korzystania z usług psychoterapeuty dla dzieci jest atmosfera bezpieczeństwa, zaufania, dyskrecji, poprowadzenia młodego osobnika na drogę sprzyjających dla niego zmian, poprawy samopoczucia, własnej wartości. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie.

Psycholog dziecięcy Warszawa

Psychoterapia dla dzieci Warszawa

przybiera najczęściej formę spotkań połączenia zabawy z pracą psychologiczną, elementami poznania dziecka, jego emocji, stosunku do siebie samego i świata zewnętrznego.

Jeśli jako rodzic czujesz, że nie wszystko w rozwoju Twojego dziecka idzie płynnym torem – skorzystaj z pomocy psycholog dla dzieci Warszawa.  Im wcześniejsza reakcja – diagnoza, tym często szybsze, łatwiejsze zmiany w życiu dziecka oraz łagodniejsze przejście danego etapu.

Zarezerwuj wizytę u naszych specjalistów

Z nami lepiej
zrozumiesz siebie
i swoje dziecko
Witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystanie z Witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.